Výstava LES

V Ekocentru Paleta je od 26. září k vidění výstava LES. Žáci  výtvarného oboru (9-15 let) představují převážně linoryty s tematikou lesa a rašících pupenů. K vidění jsou linoryty černobílé i vícebarevné. Na výstavě uvidíte lesy pohádkové i potemnělé. Naopak pučící listy potěší diváky svěžími odstíny zeleně doplněné o jemné akcenty růžové. Výstava je součástí Animalfestu.

Zápis na školní rok 2024/2025

ZÁPIS NA ŠKOLNÍ ROK 2024/2025 proběhne na jednotlivých pracovištích: 2. září od 9 do 17 hodin 3. září od 13 do 17 hodin Pro nové žáky výtvarky je určen termín 4. září od 13 do 17 hodin Případně po individuální domluvě s pedagogem.  Výuka dle rozvrhu (HO, TO, LDO) od 4. září, na VO od 5. září 2023. Podrobnější info: Výtvarka - zápis na Dubině proběhne ve středu 4. září od 14.30 do 16.45 hodin. - v Polabinách v  Nové ul. proběhne 4. září zápis nových žáků. U zápisu vyřešíme rozvrh vašich dětí, dozvíte se potřebné informace o školném, pomůckách... Ti, kteří nebyli u talentovek, přineste s sebou podepsanou přihlášku a 3-5 domácích prací z poslední doby.  Tanec Dubina - A. Pozdníková - oba zápisové dny - pravé křídlo ZŠ, nebo na tel. 776 645 085 Gy Mozartova - K. Brožová - oba zápisové dny - vstup hlavním vchodem, tel. 774 681 808 Gy Mozartova - N. Němcová - individuální domluva V případě dalších dotazů volejte do kanceláře zástupců (466 400 310), třídním učitelům, vedoucím jednotlivých oborů.

2. absolventský koncert v Gočárově galerie

Gočárova galerie, Pardubice, 23.5.2024

Gočárova galerie, PardubiceVe čtvrtek 23. května proběhl druhý ze čtyř absolventský koncertů, na kterém se představili žáci z klavírních tříd Adély Nehněvajsové a Ondřeje Hromádka, flétnové třídy Naděždy Mertové a saxofonové třídy Pavla Merty. Premiérově se tento koncert přesunul z tradičních prostor koncertního sálu ZUŠ do multifunkčního sálu Gočárovy galerie v Automatických mlýnech. Všichni žáci podali skvělé výkony a my jim děkujeme za to, že s námi vydrželi až do absolventského ročníku. Jejich pedagogům, našim kolegům, děkujeme za jejich práci a trpělivost a rodinám našich žáků za jejich podporu. Celá galerie je k dispozici ke zhlédnutí zde.

Změna ve výuce

V pátek 13. září 2024 mimořádně odpadá výuka hudební nauky na ZŠ Dubin