Premiérový HmyZUŠ

Vážení rodiče,

v týdnu od 23. do 27. srpna jsme si po Vaše děti, naše žáky, připravili nabitý program organizovaný týmem lektorů složeným z našich pedagogů. Všem přihlášeným přijdou v blízké době informace e-mailem a Vám ostatním celotýdenní zážitek zprostředkujeme alespoň prostřednictvím sociálních sítí a webu. Co se týče epidemických opatření, budeme po účastnících vyžadovat jedu z následujících možností:

  • Během uplynulých 180 dnů prodělal onemocnění Covid-19. Tuto skutečnost dokládá potvrzením od lékaře s datem 24. 2. 2021 nebo novějším.
  • Má ukončené očkování proti onemocnění Covid-19 před více než čtrnácti dny. Tuto skutečnost dokládá certifikátem staženým z ocko.uzis.cz s datem 8. 8. 2021 nebo starším.
  • V uplynulých sedmi dnech podstoupil PCR test na onemocnění Covid-19 s negativním výsledkem. Tuto skutečnost dokládá potvrzením z certifikovaného testovacího místa s datem 16. 8. 2021 nebo novějším.
  • V uplynulých 72 hodinách podstoupil antigenní test na onemocnění Covid-19 s negativním výsledkem. Tuto skutečnost dokládá potvrzením z certifikovaného testovacího místa s datem a časem ne starším, než 20. 8. 2021, 08.00 hodin.
  • Bezprostředně před začátkem příměstského tábora si provedl samotest na onemocnění Covid-19 s negativním výsledkem za přítomnosti pořadatele příměstského tábora. Tato skutečnost je doložena fotodokumentací.