Edita Adlerová

zpěvačka

Radek Baborák

hornista, dirigent

Zdeněk Balík

architekt

Aleš Bárta

varhaník, pedagog

Martin Beran

varhaník, sbormistr

Vlastimil Bičík

varhaník, pedagog

Ondřej Bílek

sochař

Jaroslav Brych

dirigent, sbormistr

Hana Burianová

houslistka, pedagožka

Leoš Čepický

houslista, vedoucí Katedry strunných nástrojů na AMU v Praze

Radka Černíková

zpěvačka

Vít Chudý

houslista, pedagog konzervatoře Pardubice

Radka Cupalová

flétnistka, pedagožka

Martin Dašek

výtvarník, medailér

Veronika Dědičová

klavírní pedagožka

Ladislav Dejdar

houslista

Lenka Dobešová

výtvarnice

Petr Dohnal

herec, ředitel VČD

Jakub Dvořák

architekt

Jan Dvořák

fagotista

Naděžda Gregorová

taneční pedagožka

Jiří Hájek

zpěvák

Luboš Hajn

bývalý sólista Baletu ND, baletní mistr

Miroslav Hajn

taneční pedagog

Vladana Hajnová

výtvarnice, pedagožka

Libuše Hladíková

hobojistka, pedagožka

Dalibor Hlava

houslista, pedagog

René Hönig

flétnista, pedagog

Ondřej Hromádko

varhaník, pedagog

Radka Hronová

klavírní pedagožka

Ivan Hurych

tanečník, choreograf, baletní mistr, pedagog

Helena Hurychová

tanečnice, pedagožka

Ondřej Izdný

zpěvák, herec

Eva Jebavá

výtvarnice, pedagožka

Ludiše Jíchová

pedagožka

Petr Klas

violista, ředitel ZUŠ Hlinsko

Veronika Korbelová

výtvarnice, pedagožka

Ivo Křen

grafik, kurátor

Petra Lojínová

klavírní pedagožka

Regina Loukotová

architektka, rektorka Archip

Silvie Mechová

flétnistka, pedagožka

Tomáš Med

architekt, pedagog ČVUT

Renata Mědílková

klavírní pedagožka

Pavel Merta

fagotista, pedagog

Petr Mori

bicí

Gabriela Náhlíková

designérka produktů a interiérů

Jiří Nekovář

sklář

Taťána Novotná

violistka, pedagožka

Roman Novotný

flétnista, pedagog

Kateřina Pappová

výtvarnice, pedagožka

Markéta Pleskačová

houslová pedagožka

Eliška Šedivá

muzikoložka, varhanice

Klára Sedláčková Oltová

herečka

Hanka Shánělová

lektorka, rozhlasová moderátorka

Anna Škreptáčová

hobojistka

Petra Šťastná

tanečnice, lektorka, choreografka

David Szalay

sochař, umělecký kovář

Jaroslav Tesař

houslista, pedagog, ředitel ZUŠ J. Maláta

Iveta Tobiášová

výtvarnice, pedagožka

Marcela Tománková

hobojistka

Michaela Trunečková

pedagožka, sbormistryně

Václav Metoděj Uhlíř

varhaník, pedagog

Štěpán Vacík

architekt

Pavel Vaněk

houslista

Magdaléna Vlasáková – Lisá

zpěvačka

Jan Vojtíšek

výtvarník, pedagog

Jolana Voldánová

rozhlasová a televizní moderátorka

Alena Vršanská

kresba, grafika

Oliver Vršanský

animace, vizuální umění

Pavla Závodná

výtvarnice, pedagožka

Koncert vítězů varhanní soutěže Organum regium

Dovolujeme si Vás pozvat na koncert vítězů letošního ročníku varhanní soutěže Organum regium, který proběhne 30. září od 17 hodin v koncertním sále polabinské ZUŠky.

Zavřít