2. absolventský koncert v Gočárově galerie

Gočárova galerie, Pardubice, 23.5.2024

Gočárova galerie, PardubiceVe čtvrtek 23. května proběhl druhý ze čtyř absolventský koncertů, na kterém se představili žáci z klavírních tříd Adély Nehněvajsové a Ondřeje Hromádka, flétnové třídy Naděždy Mertové a saxofonové třídy Pavla Merty. Premiérově se tento koncert přesunul z tradičních prostor koncertního sálu ZUŠ do multifunkčního sálu Gočárovy galerie v Automatických mlýnech. Všichni žáci podali skvělé výkony a my jim děkujeme za to, že s námi vydrželi až do absolventského ročníku. Jejich pedagogům, našim kolegům, děkujeme za jejich práci a trpělivost a rodinám našich žáků za jejich podporu. Celá galerie je k dispozici ke zhlédnutí zde.

Dvojí úspěch naší akordeonistky!!

Ve druhé polovině dubna se v Itálii konala mezinárodní akordeonová soutěž "Giovani Musicisti - Cittá di Treviso". Daniela Váňová, která jako jediná akordeonistka ve své kategorii reprezentovala naši ZUŠ a celou ČR se umístila na 1. místě.V prvním květnovém týdnu v úspěšné reprezentaci naší školy pokračovala na Mezinárodní akordeonové soutěži v Pule (Chorvatsko), kde v konkurenci 27 hráčů z celého světa opět obstála, získala Zlaté pásmo s nejvyšším bodováním ze všech akordeonistů z Čech. Daniele velice gratulujeme!Co Danielu ještě čeká? Mezinárodní akordeonová soutěž v Dobřanech v termínu 14. - 16. 6. 2024.Držíme ji pěsti a přejeme mnoho úspěchů nejen soutěžních, ale také studijních, neboť od září bude pokračovat ve studiu Hry na akordeon na Konzervatoři České Budějovice.

Talentovky se blíží!

Talentové zkoušky do zušky na všechny obory letos proběhnou v týdnu od 13. do 16. května. Více informací sledujte na https://www.zuspardubice.cz/zuska/pro-uchazece/