Hudební obor
Rozvrhy
Školní rok 2023/2024
Zde naleznete hrubý návrh rozvrhů kolektivních předmětů na školní rok 2023/2024. Během přípravného týdne v srpnu a prvního zářijového týdne může dojít ke změně rozvrhů.
Hudební nauka – komplet
úterý | středa | čtvrtek | pátek (Dubina) | ||||
2. roč. | 14:15-15:00 | 3. roč. | 14:45-15:30 | 2. roč. | 14:15-15:00 | HN Mladší (1.,2.,3.) | 13:25-14:10 |
1. roč. | 15:05-15:50 | 1. roč. | 15:35-16:20 | 3. roč. | 15:05-15:50 | HN Starší (4.,5.,6.) | 14:15-15:00 |
PHV | 15:55-16:40 | PHV | 16:25-17:10 | 4. roč. | 15:55-16:40 | ||
4. roč. | 16:45-17:30 | HN individ. | 17:15-18:00 | 5. roč. | 16:45-17:30 | ||
5. roč. | 17:35-18:20 | 6. roč. | 17:45-19:20 |
Hudební nauka – Polabiny (ZUŠ, Nová 282)
Termíny hudební nauky
pro 6. Ročník skupina A
Září: 7. 9. – zahajovací a seznamovací hodina 17,45 – 18,30 hod., 21. 9. již dvě hodiny
Říjen: 5. 10., 19. 10.
Listopad: 9.11., 23.11
Prosinec: 7. 12.
Leden: 4. 1., 18. 1.
Únor: 1. 2., 15. 2.
Březen: 7. 3.,
Duben:4. 4., 18. 4.
Květen: 2. 5., 16. 5.
Červen: 13.6., 20. 6.
Termíny hudební nauky
pro 6. Ročník skupina B
Září: 7. 9. – zahajovací a seznamovací hodina 17,45 – 18,30 hod., 14. 9. již dvě hodiny
Říjen: 12.10.,
Listopad.: 2. 11., 16. 11., 30.11.
Prosinec: 14.12.
Leden: 11. 1., 25.1.
Únor: 8.2., 22.2.
Březen : 21.3.
Duben: 11.4., 25.4.
Květen: 9.5., 23.5., 30.5.
Červen: 13.6., 20.6
úterý | středa | čtvrtek | |||||||||
14:15-15:00 | 2. roč. | G. Nobilisová | 14:15-15:00 | 2. roč. | G. Nobilisová | ||||||
15:05-15:50 | 1. roč. | G. Nobilisová | 14:45-15:30 | 3. roč. | G. Nobilisová | 15:05-15:50 | 3. roč. | G. Nobilisová | |||
15:55-16:40 | PHV | G. Nobilisová | 15:35-16:20 | 1. roč | G. Nobilisová | 15:55-16:40 | 4. roč. | G. Nobilisová | |||
16:45-17:30 | 4. roč. | G. Nobilisová | 16:25-17:10 | PHV | G. Nobilisová | 16:45-17:30 | 5. roč. | G. Nobilisová | |||
17:35-18:20 | 5. roč. | G. Nobilisová | 17:15-18:00 | HN individuální | G. Nobilisová | 17:45-19:20 | 6. roč. | G. Nobilisová |
Hudební nauka – pobočka ZŠ Dubina
pátek | ||
13:25 – 14:10 | HN – 1., 2., 3. roč. | G. Nobilisová |
14:15 – 15:00 | HN – 4., 5., 6. roč. | G. Nobilisová |
Hudební nauka – pobočka ZŠ Svítkov
úterý | ||
14:00 – 14:45 | PHV, 1., 2. ročník | M. Pleskačová |
14:55 – 15:40 | HN – 3., 4., 5., 6. ročník | M. Pleskačová |
Hudební nauka – pobočka ZŠ Lázně Bohdaneč
pondělí | ||
13:00 – 13:45 | skup. výuka (starší) | L. Hort |
15:30 – 16:15 | skup. výuka (mladší) | L. Hort |
Dechové oddělení (časy budou upřesněny)
Soubor | Den | Čas | Místo | Vyučující |
Jazz Band Jindřicha Pavlíka | pátek | 16:30-18:05 | Čistírna, velká zkušebna | P. Merta, J. Bezdíček |
Zobcertino | úterý | 16:15-17:20 | Čistírna, velká zkušebna | N. Mertová |
Crazy Saxophones | pátek | 18:10-19:05 | Čistírna, velká zkušebna | P. Merta |
Dechový orchestr | pondělí | 17:00-18:30 | Lonkovka, hudební sál | R. Hönig, F. Růžička, J. Zavřel |
Klavírní oddělení
Předmět | Den | Čas | Místo | Vyučující |
Klavírní improvizace doprovodů | úterý | 17:00 – 17:45 | ZUŠ Nová | R. Piskačová |
Pěvecké oddělení
Skupina | den | čas | místo | vyučující |
DPS „Slavíček“ – mladší | pondělí | 15:30 – 16:40 | ZUŠ Nová | M. Trunečková |
DPS „Slavíček“ – starší | pondělí | 16:45 – 17:55 | ZUŠ Nová | M. Trunečková |
Komorní zpěv | ZUŠ Lonkova | Z. Kašparová |
Smyčcové oddělení
Soubor | den | čas | místo | vyučující |
Smyčcový soubor | pondělí | 15:50-17:20 | Lonkovka, uč. č.6 | V. Krejčí |
Smyčcový seminář | pondělí | 17:30 – 18:15 ** | Lonkovka, uč. č.6 | V. Krejčí |
Komorní orchestr | úterý | 17:30-19:00 | Lonkovka | J. Kabát |